Cancer Testimony

Testimony of Cancer by some of our Single Product Only

ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଅଳ୍ପ କେତୋଟି ଔଷଧ ଦ୍ୱାରା କିପରି କେତକ କ୍ୟାନସର ରୋଗୀ ଉପକୃତ ହୋଇଛନ୍ତି, ଏଠାରେ ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ଦିଆଯାଇଛି କ୍ଲିକ କରି ଦେଖନ୍ତୁ 

1) ବ୍ଲଡ଼ କ୍ୟାନ୍ସର, ଲିଉକେମିଆ, wbc ବଢିଯାଇଥିଲା, ତିନୋଟି ହସପିଟାଲ ରେ 6 ଲକ୍ଷ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା, ତିନୋଟି ଡବା ଖାଇବା ପରେ ତିନି ମାସର ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ

2) 4th ଷ୍ଟେଜ କ୍ୟାନସର – ଓଜନ କମୁଥିଲା, ଟ୍ୟୁମର ଥିଲା ତାହା କ୍ୟାନସର ବୋଲି 2017 ରେ ଡିଟେକ୍ଟ ହୋଇଥିଲା, 32 ରେଡ଼ିଏସନ ବା ଲାଇଟ ପଡିଥିଲା, 8 ଟା କେମୋ ନେଇଥିଲେ, TMH ଟାଟା ହସପିଟାଲ ରେ ଚିକିତ୍ସା ଚାଲୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇ ନଥିଲା, 2 ମାସ ଆୟୁର୍ବେଦିକ ଖାଇଲେ, ଏବେ 80% ଆରାମ ମିଳିଲା ଓ ଓଜନ 5 କେଜି ବଢିଲା, ରକ୍ତ ବଢିଲା, କୋର୍ସ କମ୍ପ୍ଲିଟ କରିବାକୁ କହିଲେ l

3) ଲିଭର କ୍ୟାନସର, ର 2 ମାସର ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ର ଏହି ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ, ର 10 ବର୍ଷ ର ସମସ୍ୟା ଥିଲା ଦିଲ୍ଲୀର AIIMS ରେ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲେ

4) ରମେଶ ବାବୁଙ୍କର କ୍ୟାନସର ଅପେରସନ ହୋଇଥିଲା, 3 ମାସରେ 75% ରେଜଲ୍ଟ ମିଳିଛି, ନିଜେ ନ ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେନି, ନିଦ ଆସୁନ ଥିଲା, ଭୋକ ହେଉ ନଥିଲା

5) ବ୍ଲଡ଼ କ୍ୟାନସର, ଡାଇବେଟିସ ଥିଲା, ଭୋକ ଲାଗୁ ନଥିଲା, ଝାଡା ହେଉ ନଥିଲା, 2 ମାସ ଆୟୁର୍ବେଦିକ ର ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ, ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ଓଭାରି ସିଷ୍ଟ ରେ ଦିଅଯାଇ ଥିଲା, ବିନା ଅପରେସନ ରେ ବହୁତ ଆରାମ ମିଳିଲା, ବଥା ବି କମିଲା,

6) ପାଟି କ୍ୟାନସର, ଅପରେସନ ହୋଇଥିଲା, 3 ଲକ୍ଷ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା, ଏବେ ପରିଣାମ ଦେଖନ୍ତୁ, ଭୋକ ବି ବଢିଛି, ରାୟପୁର ରେ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲେ

7) ଓରାଲ କ୍ୟାନସର, ନର୍ମାଲ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା, ଠିକ ହେଉ ନଥିଲା, ମୁହଁରେ ଗାମୁଛା ବାନ୍ଧି ବୁଲୁଥିଲେ, 15/ 16 ଦିନରେ ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ

8) ଲିଭର କ୍ୟାନସର, ଜର ହେଉଥିଲା, ଫୁଲା ଥିଲା, PGI ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ ରେ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲେ, ଡାକ୍ତର ମନା କଲେ, ଏବେ ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ, ଭୋକ ବି ହେଉଛି ପୁରା ଫିଟ ଅଛନ୍ତି

9) ଲଙ୍ଗସ କ୍ୟାନସର, ଟାଟା ହସପିଟାଲ ରେ 18 ଟିରୁ 14 କେମୋ ନେଇଥିଲେ, ଅକ୍ସିଜେନ ରେ ରହୁଥିଲେ, ବଥା ହେଉଥିଲା, ପାଣି ଜମୁଥିଲା, ଏବେ ଦେଖନ୍ତୁ ରେଜଲ୍ଟ

10) ବ୍ରେଷ୍ଟ କ୍ୟାନସର 4 ବର୍ଷ ହେବ ଥିଲା, ଲାଷ୍ଟ ଷ୍ଟେଜ ଥିଲା, କେମୋ ନେଉଥିଲେ, ଏବେ ସବୁ କାମ କରୁଛନ୍ତି, 2 ମାସ ର ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ

11) ବ୍ରେନ ଟ୍ୟୁମର, 2nd ଷ୍ଟେଜ, ରେଡ଼ିଏସନ ହୋଇଥିଲା (ସେକେଣ୍ଡ ଷ୍ଟେଜ ) – 5 ମାସ ର ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ, , ସବୁ ଟେଷ୍ଟ ନର୍ମାଲ ଆସିଛି l

12) B Cell Lymphoma ବି ସେଲ ଲିମ୍ଫୋମା, 13 ଲକ୍ଷ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ, 21 ବର୍ଷ ବୟସ, ଗୁଜୁରାଟ ଲୋକ, ଖାସ, ଫୁଲା, ଶ୍ୱାସ, ମୁଣ୍ଡ ବଥା, ଥିଲା, 3 ମାସ ବଞ୍ଚିବ ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଥିଲେ, ଏବେ 3 ମାସର ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ, MRI ଓ ସବୁ ରିପୋର୍ଟ ନର୍ମାଲ

13) ବ୍ଲଡ଼ କ୍ୟାନସର, 4 ଲକ୍ଷ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ, ଅଢେଇ ବର୍ଷ ସମସ୍ୟା ଥିଲା,

14) ବ୍ରେଷ୍ଟ କ୍ୟାନସର 4 th ଷ୍ଟେଜ, ଡାକ୍ତର କହିଥିଲେ ବର୍ଷେ ରୁ ଅଧିକ ବଞ୍ଚିବେ ନାହିଁ (PGI ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼), ପୁରା ଘା ବି ଶୁଖି ଗଲାଣି, ଏବେ ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ

15) ଲାଷ୍ଟ ଷ୍ଟେଜ କ୍ୟାନସର, 15 ଦିନ ରେ ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ

16) ବୋନ ମେରୋ କ୍ୟାନସର, ଟାଟା TMH, ରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଥିଲା, 60 ଲକ୍ଷ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା, MRI ପରେ ପରଲାଇଜ ବି ହୋଇଥିଲେ, କେମୋ ରେଡ଼ିଓ ଥେରାପି ହୋଇଥିଲା, ଡାକ୍ତର କହିଲେ ଆଉ କେମୋ ଦେଲେ ମରିଯିବେ, ନେଇଯାଅ ସେବା କର 2 ମାସ ବଞ୍ଚିବେ, ବ୍ଲଡ଼ 2 ଥିଲା , ପ୍ଲେଟଲେଟ 12000 ଥିଲା, ପ୍ରତି ତିନି ଚାରି ଦିନରେ ବ୍ଲଡ଼ ଦିଆଯାଉଥିଲା, ଏବେ ପୁରା ଠିକ ହୋଇଛି, AIIMS ରେ ପୁରା ନର୍ମାଲ ରିପୋର୍ଟ ବାହାରିବାରୁ ଡାକ୍ତର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ, ଭିଡିଓ ନିହାତି ଦେଖନ୍ତୁ

17) ଥ୍ରୋଟ କ୍ୟାନସର (ଗଳା କ୍ୟାନସର), 7 କେମୋ ନେଇଥିଲେ, କିଛି ଖାଇ ପାରୁ ନ ଥିଲେ, ଏବେ ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ

18) Uterus Cancer, ୟୁଟ୍ରସ କ୍ୟାନସର, ସିଷ୍ଟ ବି ଥିଲା, CA 125 ପୁରା ନର୍ମାଲ ଆସିଛି, 90 ଦିନ ଲଗାତାର ଖାଇଥିଲେ

19) କେମୋ ରେଡ଼ିଏସନ ନେଇ ଥିଲେ, 3 ଟା ହସପିଟାଲ ରେ ଚିକିତ୍ସା କରିଥିଲେ, ରୋଗ ବଢିଥିଲା, 5 ମାସ ଲଗାତାର ଆୟୁର୍ବେଦ ଖାଇ ପୁରା 100% ନର୍ମାଲ, (60ml/ 30ml ଖାଉଥିଲେ), ଡାକ୍ତର ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ କେମିତି ଠିକ ହେଲା ବୋଲି ?

20) ଅପରେସନ ହୋଇ ନାହାନ୍ତି, ବୟସ 73, bleeding ବି ହେଉଥିଲା, 9 ଟି କେମୋ ନେଇଥିଲେ, ଆୟୁର୍ବେଦିକ ନେଲେ

21) 4th ଷ୍ଟେଜ କ୍ୟାନସର, 1 ବର୍ଷ, TMH, ଟାଟା ହସପିଟାଲ ରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଥିଲେ, 8 କେମୋ ନେଇଛନ୍ତି, 8.5 ଲକ୍ଷ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି, 6 ମାସ ପରେ ଡ଼କ୍ଟର ମନକଲେ ପେସେଣ୍ଟ ନେଇଯାଅ, 7 ଦିନରେ ରେଜଲ୍ଟ ଟିକେ ଟିକେ ଆସିଲା, 3 ମାସ ର ପୁରା ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ,

22) 12 ବର୍ଷ ପିଲାକୁ କ୍ୟାନସର, 1 ମାସର ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ, 4/5 ଦିନ ଭିତରେ improve ହେଲା,

23) ଏପିଲେପ୍ସି, ଷ୍ଟ୍ରୋକ, କ୍ୟାନସର, ଆଖି ଝାପସା ଦିଶିବା ଆଦି ରୋଗ ଥିଲା, ଗୋଡ଼ ଉଠୁ ନଥିଲା, ଦୁଇଥର ଷ୍ଟ୍ରୋକ ଆସିଲା ପରେ ପାରାଲିସିସ ହେଲା, କେମୋ ନେଇଥିବାରୁ କେମୋର ସାଇଡ ଇଫେକ୍ଟ ଥିଲା, ଅପରେସନ ରେ ରିସ୍କ ଅଛି କହିଲେ ଡାକ୍ତର, ତେଣୁ ଅପରେସନ କଲେ ନାହିଁ, କିଛି ଦିନ ପରେ ରେଜଲ୍ଟ ଭଲ ଆସିଲା ନିହାତି ଦେଖନ୍ତୁ, ଏବେ ନିଜେ ଗାଡି ସ୍କୁଟି ଚଳାଉଛନ୍ତି, ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସ ଥିଲା, କେବେ ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସ ହରେଇ ନାହାନ୍ତି l ତେଣୁ କ୍ୟାନସର କୁ ହରେଇ ପାରିଛନ୍ତି l

24) ବ୍ଲଡ଼ କ୍ୟାନସର, ଏବେ ଖିଆ ପିଆ କରୁଛନ୍ତି, ଠିକ ଅଛନ୍ତି

25) (ଟଙ୍ଗ) ଜିଭ କ୍ୟାନସର, ଡାକ୍ତର କହିଲେ ଜିଭ କଟାଯିବ, ଡରି କାଟିଲେ ନାହିଁ, ଅପରେସନ କଲେ ନାହିଁ, କଥା କହିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିଲା, 5 ଦିନ ପରେ ଆରାମ ମିଳିଲା, କଥା କହିଲେ

26) ଖାଦ୍ୟ ନଳୀ କ୍ୟାନସର, Food Pipe Cancer, 1 ବର୍ଷ ହେଲା, 12 କେମୋ, 25 ଲାଇଟ ( ରେଡିଓଥେରାପି ) ଲାଗିଲା, ବାନ୍ତି ହେଉଥିଲା, ଏବେ ଆରାମ ଲାଗୁଚି, ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ,

ସବୁ ଯାକ ପ୍ରମାଣ ଦେଖିଲା ପରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଆଇଡିଆ ହୋଇଥିବ, ଆହୁରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ପ୍ରମାଣ ଏଠାରେ ଦିଆଯିବ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ,